E-expedition HEXAGON
Zasięgi ponad 250 km.
E-expedition HEXAGON
Napędy 800 - 3000 Wat
E-expedition HEXAGON
Perfekcyjny DESIGN
E-expedition HEXAGON
Ogromna trwałość
Previous
Next

MTB/Turystyczno-wyprawowy.

NISKOSERYJNY.

Poznajcie "SpeedBOY`a" ; E-Expedition HEXAGON Box.

Mamy przyjemność zaprezentować Wam pierwszy dostępny na rynku europejskim  rower z zabudową skrzynkową, do nabycia z pominięciem  „procedury” typowej dla e-bików customowych.

Dotychczas chcąc wejść w posiadanie e-bika o możliwościach/ osiągach lepszych, niż osiągalne w konfiguracjach  z bateriami bidonowymi, czas oczekiwania wynosił ( zwłaszcza w sezonie) nawet ponad 12 tygodni. 

Dzięki doskonale przygotowanym projektom 3D elementów zabudowy ( skrzynki baterii / sterowników), i ciągłej dostępności rowerów bazowych, Hexagony w naszej autorskiej wersji „E-Expedition HEXAGON”, możemy oferować jako praktycznie gotowe do odbioru po zakupie.

Oczywiście należy się liczyć z tym, że w okresie wiosennym/ wczesno-letnim, mimo iż posiadamy „na stanie” gotowe zabudowy do wszystkich rozmiarów HEXów, czas oczekiwania może się wydłużyć.

E-Expedition HEXAGON Box w rozmiarze S.

O samym e-biku słów kilka...

Decyzję o zmianie charakteru budowy tego modelu, z typowo customowego na nisko-seryjny, oparliśmy na doświadczeniu zebranym przez kilka ostatnich seznów, podczas których HEXAGON uczciwie zapracował na tytuł KRÓLA KONWERSJI. 

Rower ten ma wręcz wspaniałą charakterystykę terenową, to rasowe MTB w najlepszym możliwym wydaniu.  Dzięki  perfekcyjnie zaprojektowanej geometrii ramy, HEX doskonale spisuje się w pełnym zakresie prędkości i w praktycznie każdym terenie.

  •  Ma świetną manewrowość przy skrajnie małym prędkościach. Nawet z dużym obciążeniam ( sakwy) bez problemu można nim manewrować zawracając na wąskich ścieżkach. Przy odrobinie wprawy można nim pokonywać nawet przeszkody typu głęboki piach / błoto / śnieg.
  • Jednocześnie jest wręcz magicznie stabilny przy bardzo dużych prędkościach ( np przy zjazdach w terenach górskich).

Użytkownicy starszych rowerów typu MTB ( ale dotyczy to każdego typu roweru), wiedzą że tak uniwersalna charakterystyka nie jest zjawiskiem powszechnym.  Najczęściej rowery albo mają wysoką manewrowość przy małych prędkościach, ale robią się niebezpieczne przy wysokich, albo na odwrót..

Hexagonowi absolutnie w tej kwestii nie można nic zarzucić.

Przejdź dalej - "linkownia".