ROWERY ELEKTRYCZNE TREKKINGOWE
350 - 1500 Wat
Click Here
ROWERY ELEKTRYCZNE TREKKINGOWE
350 - 1500 Wat
Click Here
ROWERY ELEKTRYCZNE TREKKINGOWE
350 - 1500 Wat
Click Here
Previous
Next

Trekkingowe

Rowery elektryczne trekkingowe.

  Swoją sporą popularność uzyskały z dwóch kluczowych powodów:

  • kompletność wyposażenia w chwili zakupu ( błotniki, bagażnik, oświetlenie, stopka.   W niektórych modelach z wyższej półki cenowej znajdziecie fabrycznie zamontowaną sztycę amortyzowaną siodła.
  • Najwygodniejsza pozycja rowerzysty w sferze rowerów innych niż miejskie.

    Sporo osób decydując się na zakup elektrycznego roweru trekkingowego, kieruje się po prostu ładnym wyglądem tych rowerów.

 Kolosalne znaczenie ma też wygoda wsiadania na rower trekkingowy.

Rower elektryczny trekkingowy
Rower elektryczny trekkignowy

Rowery elektryczne trekkingowe

Trekking z napędami od 350 do nawet 1500 Wat.

  W odróżnieniu od pół-customowych rowerów górskich, w elektrycznych trekkingach stosuje się bardzo zróżnicowane jednostki napędowe.  Dzięki  wąskim oponom, z skutecznym napędzaniem tego typu rowerów dobrze sobie radzą nawet stosunkowo słabe silniki o mocy  350 Wat.  

  Oczywiście elektryczne trekkingi, jak wszystkie nasze rowery, budujemy jako dwusystemowe.  Pozwala to  użytkować je poza drogami publicznymi w trybie „off-road”, czyli bez jakichkolwiek ograniczeń parametrów napędu i osiągów.

Zakres użytkowania.

   Poza  wykorzystywaniem elektrycznych trekkingów na co dzień, choćby na dojazdy do pracy, dzięki bateriom o bardzo dużej pojemności, można się pokusić o uprawianie turystyki rowerowej. 

    Pamiętać jednak należy, że w trudnym terenie trekkingi nie dorównają rowerom typowo terenowym, jak MTB czy nawet roweru crossowe.

  Przy ekonomicznym wykorzystywaniu napędu, czyli korzystaniu z trybów 1-2, lekkie osoby nawet  na rowerach z bardzo mocnymi, 1500Watowymi silnikami, na bateriach bidonowych 1200 Wh, osiągają zasięgi do 150 km.

Rower elektryczny trekkingowy
Rower elektryczny trekkingowy

Warianty typu baterii.

  Elektryczny rower trekkingowy może być wyposażony w najpopularniejszy typ baterii – bidonowy, lub alternatywnie w baterię zamontowaną pod bagażnikiem.

  Pierwszy sposób jest korzystny z względu na równo rozłożoną masę komponentów napędu, po prostu wagę silnika zamontowanego w tylnym kole równoważy bateria zabudowana możliwie blisko przodu roweru.

  Baterie bagażnikowe za to pozwalają zachować dużo miejsca nad ramą roweru, co zdecydowanie ułatwia wsiadanie na rower.

Gotowe konfiguracje rowerów elektrycznych trekkingowych.

  Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas modelami elektrycznych trekkingów.

 Oczywiście, jeśli interesuje Was elektryk zbudowany na bazie innego roweru bazowego, niż oferujemy obecnie, z przyjemnością wprowadzimy kolejne.

  • oferta – Gazela 5.0 1500 Wat
  • oferta – Kross Trans 5.0 1500 Wat.

 

Rower elektryczny trekkingowy