FULL SUSPENSION
KONWERSJE SKRZYNKOWE 3D
Click Here
FULL SUSPENSION
KONWERSJE SKRZYNKOWE SPECJALISTYCZNE
Click Here
Previous
Next

KONWERSJE FULL SUSPENSION - półkorpusowe

SKRZYNKI BATERII – PÓŁKORPUSOWE.

 Technika wykonywania zabudów jako półkorpusowe jest dedykowana najtrudniejszym projektom, stosujemy ją głównie w konwersjach rowerów z pełnym zawieszeniem, oraz przy budowie typowych profesjonalnych rowerów wyprawowych.

  Od techniki ” Pełne 3D”, odróżnia ją konstrukcja skrzynek na baterię.  Skrzynka jest idealnie wpasowana w ramę – korpus obejmuje częściowo profile ramy. Takie rozwiązanie przynosi korzyści:

  •  skrzynka ma piękny design
  • skrzynka baterii ma większą pojemność ( ścianka w miejscu kontaktu z ramą ma tylko 6mm grubości, analogicznie w skrzynkach uproszczonych i 3D ma 11 mm)
  • skrzynka jest bardzo solidnie osadzona w ramie – w większości przypadków w ogóle nie jest konieczne wykonywanie dodatkowych otworów pod osadzenie nitonakrętek, skrzynkę trzyma dopasowanie do kształtu profili ramy.
  • Całość zabudowy jest szczelna – odporna na dostawanie się piasku i innych zanieczyszczeń pomiędzy skrzynkę a ramę
  • Skrzynka ma bardzo mocną konstrukcję ( sztywność kształtu)

 

 

 

Realizacja projektów / zamówień.

  Ten typ konwersji jest zdecydowanie najbardziej skomplikowany, z wszystkich wariantów przerabiania rowerów na elektryczne. 

  Samo opracowanie pełnego projektu 3D zajmuje w skrajnych przypadkach kilka tygodni ( 4-6 tygodni). Ma to oczywiście znaczący wpływ na czas wykonania konwersji i jej cenę.

  Jednak sukcesywnie powiększa się nasza baza gotowych projektów, które możemy wykorzystać przy konwersji kolejnych egzemplarzy modeli, do których już mamy pełne opracowania 3D.

 W praktyce oznacza to, że czas wykonania konwersji modelu, do którego skrzynkę musimy zaprojektować od podstaw, wynosi np 12 tygodni, a modelu, do którego już posiadamy projekt – 4-5 tygodni.

 Oczywiście gotowy projekt pasuje nie tylko do idealnie takiego samego modelu roweru, zgodny musi być też rozmiar ramy.

Cennik:   Konwersje skrzynkowe PEŁNE  – korpus skrzynki o dowolnych wymiarach , z wcięciami bocznymi ( skrzynka obejmuje ramę), z  pokrywami bocznymi skrzynki drukowanymi 3D , bateria w klasycznej otulinie termokurczliwej.

Konwersja z silnikami 1500 Wat stałe ( przekładniowe 1500 Wat. + 250 zł)

Stałe: 4 warianty uzwojenia.

W przypadku wykonywania konwersji na bazie roweru, którego nie mamy w bazie projektów 3D –  dopłata 500-1500 zł za opracowanie indywidualnego projektu.

Uwaga: cennik nie uwzględnia kosztów lakierowania skrzynek – zalecane ze względu na dodatkową ochronę przed UV.

  Ceny dodatkowych komponentów znajdziecie na dole cennika.

Konwersje rowerów typu FULL SUSPENSION . Silnik stały 1500 W

Konwersja skrzynkowa PEŁNA 3D. 350/800 W. Giant Trance 1

Przykład bardzo wyjątkowej konwersji roweru z pełnym zawieszeniem.  Użytkownikowi zależało na małej masie całkowitej roweru, zastosowaliśmy więc niewielki silnik przekładniowy.  Instalacja oczywiście o napięciu 48 vol.  Rower cechuje się świetną dynamiką oraz zdolnością do jazdy w górzystym terenie – podczas testów jeździliśmy nim na torze downhil`owym „pod prąd”, czyli pod górę – doskonale sobie radził nawet z sterowaniem samą manetką.

Konwersja skrzynkowa PEŁNA 3D . Silnik 1500 W Stały . KROSS MOON