E-expedition HEXAGON
Zasięgi ponad 250 km.
E-expedition HEXAGON
Napędy 800 - 3000 Wat
E-expedition HEXAGON
Perfekcyjny DESIGN
E-expedition HEXAGON
Ogromna trwałość
E-expedition HEXAGON
V-max 45km/h
Previous
Next

Hexagon jako rower bazowy, dlaczego jest idealnym wyborem.

Dlaczego HEXAGON.

Już nieraz przedstawialiśmy argumenty stojące za wykorzystaniem Hexagonów 6.0 jako bazy pod budowę „wyprawówek” i świetnych e-bike o charakterze uniwersalnym, więc już teraz w dużym skrócie:

Hexagon jako rower bazowy
  • Pancerna wręcz rama. Kross nie poszedł drogą rywalizacji z innymi producentami o każdy gram wagi,  i o ile przy wykorzystywaniu jako rower analogowy, można się upierać  że jest to wada, tak w przypadku wykorzystania jako baza pod budowę mocnego „elektryka”, jest to olbrzymia zaleta. Sztywność ramy jest  po prosty wyczuwalna, przekroje profili nie są sztucznie zaniżane w celu uzyskania lekkiego wyglądu.  Fakt jest taki, że w kategorii niezniszczalności, Hexagony nie mają sobie równych, nawet w porównaniu do rowerów dwukrotnie droższych.
  • Dobrej klasy osprzęt w standardzie. Żaden komponent nie wymaga wymiany, przy przebudowie na e-bika. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, by po wyeksploatowaniu osprzętu fabrycznego, zastąpić go lepszym, np. jeszcze skuteczniejszymi  hamulcami, czy lepszym amortyzatorem, ale ważne jest to, że już „na starcie” przebudowane przez nas Hexy mają świetne cechy użytkowe.
  • Bądźmy szczerzy – to po prostu jest bardzo ładny rower 🙂
  • Bardzo ważne: rowery bazowe mamy dostępne praktycznie w nieograniczonych ilościach, w każdym rozmiarze i kolorze, o każdej porze roku. Czego zdecydowanie nie można powiedzieć o rowerach konkurencji.

Stwierdzenie że Hexagon jest idealną bazą pod budowę rasowego roweru turystycznego jest faktem, opieramy na własnych doświadczeniach – przebudowaliśmy dotychczas kilkadziesiąt egzemplarzy Hexagonów. Najczęściej były to konwersje bidonowe 1500 Wat klasyczne i szybkie.

Mimo że Hexagony konwersyjne naszego autorstwa mają już znaczne przebiegi, w tych kilkudziesięciu przebudowanych egzemplarzach, nie zdarzyła się ANI JEDNA USTERKA.

Pod „nóż” konwersji trafiały do nas nie tylko nowe egzemplarze. Około 50 % realizacji konwersji wykonaliśmy na rowerach kilku letnich.  Również ich stan techniczny nie pozostawiał absolutnie nic do życzenia.  Wymiana ogumienia + ewentualnie łańcucha przywracała im 100% funkcjonalności roweru nowego.

Przejdź dalej - "linkownia".