WIRTUALNY SPRZEDAWCA
Odpowiedzi na najczęstsze pytani.
Click Here

JAKI ROWER BAZOWY WYBRAĆ DO KONWERSJI.

walory użytkowe po konwersji.

  Kolejny sezon letni rowerowy zbliża się do końca, pora więc wykorzystać zebraną wiedzę.
   Podczas rozmów wstępnych z nowymi klientami 9/10 pytań, jakie padały, praktycznie się powtarzało.
  Zdarzały się też przypadki, że ten sam klient dzwonił kilka razy pytając o to samo – to nam uświadomiło, że objętość informacji, jakie powinien otrzymać klient przed podjęciem decyzji na jaki typ konwersji się zdecydować, jaki rower bazowy wybrać,  itd, jest bardzo duża.
 
Kolejny wniosek – przekazywanie ich w formie rozmów telefonicznych nie gwarantuje zaspokojenia ciekawości, i rozwiania ewentualnych przedzakupowych wątpliwości.
 
  Tak zrodziła się idea stworzenia wirtualnego sprzedawcy – doradcy.  Liczymy że umieszczone w kolejnych zakładkach informacji pozwolą Wam spokojnie przeanalizować wszystkie za i przeciw idei zakupu pierwszego, a może już kolejnego e-bika.
 
Zapraszamy do lektury. 

1. Jaki rower bazowy wybrać ?.

W pierwszym rozdziale przedstawimy Wam różnice w rowerach bazowych różnego typu, oczywiście pod kątem przydatności pod wykonanie konwersji.

 

JAKI ROWER BAZOWY.

 

najlepsza baza pod konwersję Kross Hexagon 6.0

„Król jest tylko jeden…”

Rower elektryczny konwersyjny Kross Hexagon

Bidonowa typowo turystyczna z silnikiem wolnoobrotowym, czy lekka „codzienna” z szybkim napędem?  Odpowiedź na to pytanie jest kluczowa przed podjęciem decyzji o zakupie.

2. Jaki typ konwersji wybrać

 Idąc krok dalej przez proces decyzyjny, będziecie mieli możliwość zebrania informacji który typ konwersji jest dla Was najodpowiedniejszy.

 Wachlarz możliwości jest olbrzymi!

JAKI TYP KONWERSJI?

3. Jaki typ silnika ?.

Kwestia, którą mało kto bierze pod uwagę. Nie dotyczy to wstępnej decyzji: „silnik w kole, czy centralny”, bo wiedza o różnicach walorów użytkowych tych dwóch głównych typów napędów  jest dosyć powszednia. W rozdziale tym bardziej skupimy się na samych rodzajach silników: porównanie stałych i przekładniowych i różnych typów uzwojeń.

JAKI TYP SILNIKA?

SILNIK przekładniowy FAT-bike

„Przekładniówka”, czy stały? Na zdjęciu mała przekładniówka 1500 Wat, typowy silnik do FATów.

Rower wyprawowy, wysoko osadzona kierownica

 W rowerach typowo wyprawowych liczy się każdy detal odpowiedzialny za wygodę rowerzysty.

4. Zmiana konfiguracji roweru bazowego.

Opowiemy jak w rowerach bazowych modyfikujemy konfigurację w celu poprawy wygody rowerzysty, oraz oczywiście bezpieczeństwa użytkowania roweru po konwersji.

ZMIANA KONFIGURACJI ROWERU BAZOWEGO

5. Zmiana konfiguracji napędu.

  Wielu z Was ciekawi, czy po jakimś czasie użytkowania roweru, można zmodyfikować jego wyposażenia odpowiedzialne za napęd, tak by zmienić jego osiągi.

ZMIANA KONFIGURACJI NAPĘDU

Rower wyprawowy- hamulec przedni.

  Podczas konwersji analizujemy między innymi wydajność układu hamulcowego.

regeneracja ba

Baterie budowane przez nas można wielokrotnie naprawiać, np. wymieniać uszkodzone ogniwa, w przypadku tanich baterii importowanych, jest to niemożliwe.

6. Jaka jest trwałość / żywotność baterii.

Bateria w większości przypadków stanowi 30-50% wartości całej konwersji, więc nie jesteśmy zaskoczeni, że interesuje Was, jak długo bateria „pożyje”

JAKA JEST TRWAŁOŚĆ BATERII.