O NAS

PASJA...WIEDZA... DOŚWIADCZENIE...

 Jesteśmy typową firmą rodziną. Pracujemy w trójkę. Oprócz zacięcia typowo technicznego, łączy nas olbrzymia pasja do wszystkich dziedzin, w których można wykorzystywać rowery.


   Dodajcie do tego fascynację turystyką rowerową w każdej jej formie, i macie pełny obraz naszego zespołu.


 Doświadczenia niezbędne do projektowania i budowy rowerów gromadzimy od ponad 30 lat.. Przewineliśmy się przez branżę lotniczą ( napędy i kompozyty), szkutniczą, meblarską, elektroniczną i jeszcze kilka innych.


  Poza fizyczną realizacją projektów z bardzo wielu dziedzin, od 2004 roku mocno tkwimy w branży projektowej. Pracujemy w wszystkich środowiskach 3D.

początki...

A jak się zaczęła przygoda rowerowa, której owocem są narodziny konceptu TrophyRaptor ?
Pierwsze myśli o stworzeniu roweru typowo wyprawowego zrodziły się na Podlaskim Szlaku Bocianim.

Wybraliśmy się tam na tygodniową wyprawę.. 7 dni, ponad 500km.. Teoretycznie sama radość, ocierająca się o dziką rozkosz…
Aleeee….. Nie ma „rózy bez kolców” , a wypraw rowerowych bez słabych elementów. W tym przypadku, była to fatalna jakość nawierzchni dróg na sporych odcinkach.
Jechaliśmy na klasycznych crossach, oczywiście z fool sakwami itd. Niby Green Velo, ale „zderzyliśmy” się z nawierzchnią, po której jazda na względnie wąskich oponach napompowanych do wysokiego ciśnienia ( obciążenie) nawet nie ocierała się o przyjemność.

  Piękne miejsca… Widoki jakie tylko podlasie może zafundować.. Puszcza Białowieska…a my wpatrzeni w szutr w poszukiwaniu bardziej płaskich miejsc..

Tak być nie może.

  Do tego kumulujące się zmęczenie. Tydzień codziennej jazdy, bez specjalnie dobrego przygotowania sportowego, to jednak spory wysiłek, który z dnia na dzień się kumulował,
odbierając część frajdy z przygody…

Tak być nie może 2…

Nawet 200km dziennie…i tak kilka… kilkanaście dni pod rząd ? Trudniej jest wytrwać na siodle, niż „wyjeździć” baterię w konfiguracjach długodystansowych.

Szersze siodło, porządna sztyca, szerokie, niskociśnieniowe opony, solidne błotniki, mocne oświetlenie…na to wszystko można sobie pozwolić, gdy kwestia wagi schodzi na plan drugi, lub nawet dalszy.

Ponad 30km/h średniej prędkości na trasie w zróżnicowanym terenie, na dystansie 150km?  Spróbujcie tego na „analogu”…

Sakwy dowolnej wielkości i ładowności, przyczepka z całym wyposażeniem biwakowym.. nie ma problemu – konfiguracje z silnikami 1500 Wat są całkowicie odporne na takie obciążenia.

Od tamtej wyprawy zbieraliśmy informacje i doświadczenia…aż przekuliśmy to w pierwszy projekt roweru wyprawowego.
Tak narodził się Raptor V 1.0.
A co było dalej ? Remonty zabytkowych rowerów, klasyczne konwersje, przekucie konceptu Raptor V 1.0 w powtarzalne przebudowy róznych MTB i Crossów do wypracowanego przez nas standardu ,
i ciągła praca nad nowymi, własnymi projektami.

DEVELOPMENT

WHY CHOOSE ERGO

HOW ERGO BIKES ARE MADE AND ESTABLISHED

01

EXPERT RESEARCH

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit sit lumet, consectetur.

02

DESIGN & DEVELOP

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit sit lumet, consectetur.

03

TESTED BY PRO

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit sit lumet, consectetur.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit nat tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

CONCEPT

GROUPSET

Shonen Tigra 260
LXR 341-91

TIRES

Ergo SilverBolt TRX
341-WSet

FRAME

Ergo TRX Super-E
Carbon TR-01

ERGO TECH

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nectra ullamcorper.

ERGO TEAM

ERGO TEAM

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit sit lumet, consectetur. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit sit lumet, consectetur.

William McCasey

CEO, Co-Founder of ERGO

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit sit lumet, consectetur. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur.

Smither Weskerson

 Co-Founder of ERGO

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Demian Spencer

Research Division of ERGO

COLLABS WITH US

Lorem ipsum dolor sit amet, elta consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur etsino adipiscing elit. 

WE WORK WITH TOP-NOTCH BRANDS AROUND THE WORLD

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit Etiam porta sem malesuada magna mollis euismod sit lumet, consectetur.

NEWSLETTER

LET'S CONNECT WITH US

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus
nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus.