ROWERY WYPRAWOWE
Rowery turystyczne dużego zasięgu
Click Here
ROWERY TURYSTYCZNO WYPRAWOWE
V-max 50km/h - zasięg 250km.
Click Here
Previous
Next

UŻYWANE ROWERY ELEKTRYCZNE BY E-RAPTOR TROPHY

Platforma ogłoszeniowa.

  Zbudowaliśmy już około 100 rowerów, więc nadchodzi czas, gdy nasi klienci będą chcieli sprzedać swoje dotychczasowo użytkowane rowery, by sięgnąć po nowe.

  Nie będziemy publikować ogłoszeń rowerów elektrycznych spoza naszej „stajni”, chcemy mieć po prostu pewność, że rowery których zakup proponujemy, są w należytym stanie technicznym.

Elektryczny rower wyprawowy 3000Wat
Pełnokorpusowy E-Raptor Trophy 3000Wat

 Nasza flagowa wyprawówka w konfiguracji ” na lekko”..tak, w dziedzinie elektrycznych, rasowych rowerów wyprawowych, taki ładunek sprzętem biwakowym to wersji „light”.

Weryfikacja stanu technicznego.

  Każdy wystawiany egzemplarz, przejdzie najpierw szczegółowy przegląd techniczny, kontrole baterii i testy obciążeniowe napędu.

  Zostaną też wymienione wszystkie komponenty własne roweru ( łańcuch, przerzutki itd), które wykażą się jakimikolwiek oznakami zużycia. Zależy nam po prostu, by rowery trafiły do nowych użytkowników w stanie zbliżonym do takiego, w jakim opuściły nasz warsztat jako nowe.

 Dobrze skonfigurowany elektryk, no i oczywiście starannie zbudowany, może skutecznie służyć do użytkowania codziennego i do turystyki przez wiele lat, ale by to było możliwe, będziemy czuwać nad obiegiem wtórnym budowanych przez nas elektryków.

Jazdy testowe i próby w warunkach rzeczywistego użytkowania.

Wiemy jak trudną może być decyzja o wydaniu sporej porcji gotówki na zakup elektryka, zwłaszcza jeśli jest to pierwszy rower elektryczny, jaki będziecie użytkować, a już zakup używki może się wydawać kaskaderskim posunięciem.

 By zapewnić Wam jak największy komfort psychiczny przy tej transakcji, proponujemy jazdy testowe w zakresie, który pozwoli Wam upewnić się że wybór takiego, a nie innego egzemplarza roweru, będzie w 100 % właściwy.

  • Jeśli oferujemy zakup szybkiego roweru do jazdy codziennej, to wybierzemy się wspólnie na szybki kilkudziesięcio kilometrowy test.
  • Jeśli zainteresuje Was któraś z naszych rasowych wyprawówek, wyruszymy razem na wyprawę, podczas których rzeczywiście ocenisz czy rower będzie spełniał Wasze oczekiwania, i bez problemu realizował stawiane przed nim zadania turystyczne.
Pełnokorpusowy Rower elektryczny

Dopiero w rzeczywistych warunkach terenowych, pod pełnym obciążeniem, można ocenić osiągi i walory użytkowe rowerów turystycznych i wyprawowych.

Rower wyprawowy elektryczny Carpatia

"Linkownia"