SERVICE

SERWISOWANIE & NAPRAWY

  Twój rower wymaga czegoś więcej niż pseudo-przeglądu oferowanego przez sklepy rowerowe?

  Dobrze trafiłeś, posiadając wiedzę niezbędną do budowy rowerów od postaw, każdą naprawę czy bieżący serwis zrealizujemy w sposób gwarantujący długie bezproblematyczne użytkowanie  roweru każdego rodzaju.

regeneracja baterii do hulajnogi

NIE CZEKAJ DO OSTANIEJ CHWILI, REGULARNIE WYKONYWANY SERWIS UCHRONI TWÓJ ROWER PRZED POWAŻNYMI I NIESPODZIEWANYMI AWARIAMI.

Dołącz do klubu "CARED FOR by E-Raptor Trophy"

czas wykonania usług

Wyposażenie warsztatowe

Wiedza techniczna

E-Raptor Trophy Service

USŁUGI SERWISOWE

SERWIS PEŁNY

Gruntowny przegląd z przygotowaniem do sezony po zimie.  Przygotowanie nowo zakupionego roweru używanego. Lub po prostu rower stał w piwnicy zbyt długo i wilgoć zrobiła swoje… to jeszcze nie jest powód, by nie funkcjonował w pełni sprawnie.

SERWIS CYKLICZNY

Tylko regularne czyszczenie elementów napędu zapewnia im sensowną żywotność. Wymiana łańcucha, kasety ( zestaw zębatek przy kole), przednich kół zębatych po jednym sezonie, i wydanie  na ten cel  np 1000zł ? Niekoniecznie, wystarczą proste ale konieczne cykliczne zabiegi serwisowe.

SERWIS "ZIMOWANIE"

Niezbędne czyszczenie mechanizmów napędu oraz głęboka konserwacja przed długimi okresami postoju.

Nieoczyszczone elementy pokrywają się korozją, resztki starych smarów wymieszane  z pyłem i piaskiem tworzą twardą masę trudną do usunięcia po zimowaniu..

NAPRAWY POAWARYJNE

Błyskawiczne usuwanie każdego rodzaju awarii – mechanicznych, pęknięć ram, uszkodzeń kół i napędu.

 Dysponujemy w trybie ciągłym zapasem najważniejszych części zamiennych, ogumienia itd.

REKONFIGURACJE

Wzrosły Twoje oczekiwania w dziedzinie komfortu, skuteczności działania hamulców,  amortyzacja jest mało skuteczna?  Z przyjemnością podniesiemy walory użytkowe Twojego pojazdu.

 Oferujemy gotowe pakiety ” Komort”; ” Użytkowy”; „Turystyczny”; „Naprawczy”

LAKIEROWANIE & PERSONALIZACJA

Twój rower jest jeszcze w dobrej kondycji mechanicznej, jednak pod względem wizualnym  już Cię nie zadowala ?  Lub po prostu nie chcesz się pozbywać swojego ulubieńca, wystarczy całkowita zmiana wyglądu by na nowo się cieszyć każdym kilometrem…

KORZYŚCI Z KLUBU " CARE FOR by E-Raptor Trophy"

Wykupując całoroczny pakiet serwisowy zaoszczędzisz  nawet do 50% wydatków i unikniesz  kosztownych napraw.  Otrzymasz również korzystne rabaty na zakup części i wyposażenia ( oświetlenie, sakwy itp.)

Cennik usług  serwisowych gwarancyjnych rowerów zbudowanych przez E-Raptor Trophy.